BEPO Ostrava - Váš odborný poradce v BOZP a PO
Sídlo firmy

Jaromíra Matuška 12/24, 700 30 Ostrava - Dubina

Telefon

+420 604 894 334

E-mail

info@bepo.cz

Odborné poradenství, školení a služby BOZP a PO od BEPO Ostrava:

 • Proaktivní ochrana vašeho podnikání a zaměstnanců.
 • Získejte klíčové know-how a účinné strategie pro bezpečnost práce a ochranu zdraví na pracovišti.
Proč vybrat právě nás?
Praxe

Více než 25 let praktických zkušeností v BOZP

Kvalita a spokojenost

Více jak 100 spokojených klientů

Vysoká odbornost v BOZP

Postgraduální studium na Technické univerzitě v Košicích

Nízká cena

Nižší cena ve srovnání s konkurencí

BOZP - používání OOPP při práci

BEPO OSTRAVA - SLUŽBY BOZP A PO

Specializujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO) pro klienty v Ostravě a širším okolí. Naše odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup nás činí ideálním partnerem pro vaše potřeby v oblasti BOZP a PO.

Naše BOZP a PO nabídka

Služby BOZP a PO komplexně

Školení, vypracování dokumentace a pravidelné kontroly BOZP a PO
Poskytujeme profesionální služby v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme kompletní zpracování povinné dokumentace, vstupní a opakovací školení, pravidelné a roční kontroly. Navíc provádíme interní audity systému řízení BOZP a šetření pracovních úrazů.

On-line školení BOZP a PO

E-learningové kurzy a webináře
On-line školení BOZP a PO realizujeme na webovém portále www.skoleni-bozp.net, případně formou webinářů (Google Meet, MS Teams atd.). Naše online školení je pohodlné, snadné a rychlé. Nabízíme bezkonkurenční cenu a vysoký standard výukového materiálu.

E-shop BOZP

Možnost objednání produktů a služeb v oblasti BOZP a PO
V našem e-shopu nabízíme atraktivní e-kurzy, specializovaný software pro bezpečnost práce, profesionální lékárničky do firmy, kvalitní hasicí přístroje, prvotřídní požární hlásiče a mnoho dalšího, co pomůže zlepšit BOZP a PO.

Vývoj software BOZP

Modul Kontroly 2024, Modul Úrazy 2021 SV, Modul RKÚ 2015, Modul K-Stavba ...
Inspirujeme se vaší jedinečností a připravujeme software BOZP na míru vašim konkrétním požadavkům a podmínkám. Nabízíme výběr z našich databázových modulů: Kontroly 2024, Úrazy 2021 SV (síťová verze), RKÚ 2015 (Rizika, Kontroly, Úrazy) a K-STAVBA 2020.

Blog o BOZP - vybrané příspěvky

Hodnocení rizik v BOZP
Jak hodnotit rizika v BOZP?

Posouzení rizik, které zahrnuje především identifikaci a hodnocení rizik v BOZP, je nejdůležitějším krokem...

Důležité informace

Konkrétní informace o poskytovaných BOZP a PO službách a produktech:

 • Zabýváme se poskytováním profesionálních služeb v oblasti zabezpečení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, jakož i požární ochrany, pro podnikatele působící v Ostravě a jejím okolí. Naším společným cílem bude zajistit bezpečné a zdravé pracovní prostředí pro vaše zaměstnance a snažit se minimalizovat rizika možného ohrožení života a zdraví pracovníků, požáry a jiné havárie. Spolupracujeme pouze s kvalifikovanými odborníky s dlouholetou praxí, aby vaše podnikání bylo v bezpečí a chráněno před nepředvídatelnými událostmi.
 • Vypracujeme potřebnou dokumentaci BOZP nebo PO přehledným a kvalitním způsobem, a to na základě požadavků právních a ostatních předpisů a konkrétních podmínek.
 • Provádíme vstupní a opakovací školení z předpisů BOZP a PO pro řadové a vedoucí zaměstnance a také odborná (profesní) školení, například pro obsluhu kovoobráběcích strojů, tvářecích strojů, dále pro provoz dřevoobráběcích strojů a rovněž realizujeme odbornou přípravu preventistů PO a preventivních požárních hlídek.
 • Školení BOZP a PO formou e-learningu nabízíme pro firmy, společnosti a živnostníky po celé ČR.
 • S nabídkou nejnižší ceny na trhu, tzn. ceny za jeden e-kurz BOZP nebo PO začínají již od 28,- Kč za osobu. Konkrétní cena se samozřejmě odvíjí od počtu účastníků školení (počtu licencí).
 • Nebojte se nás kontaktovat a požádat o vypracování cenové nabídky na míru pro e-learningové školení, která bude bezkonkurenční.
 • Navíc, pravidelně v našem e-shopu přicházíme s výhodnými slevovými akcemi na naše e-kurzy.
 • Náš software BOZP usnadňuje a urychluje práci odborně způsobilým osobám v prevenci rizik, dále koordinátorům BOZP na staveništi a také vedoucím zaměstnancům. Tzn. náš software šetří čas a tím finanční prostředky.
 • Rovněž náš software je vyvinutý na základě dlouholetých praktických zkušeností v oblasti BOZP (praxe více než 25 let) a vysoké odbornosti (postgraduální studium na Technické univerzitě v Košicích v oboru "Management rizik").
 • 7 důvodů proč používat náš software BOZP Modul Úrazy, si můžete přečíst na našem blogu.
BOZP schůzka

Časté dotazy klientů týkající se BOZP

Co je BOZP?

BOZP, neboli bezpečnost a ochrana zdraví při práci, představuje systém opatření a postupů navržených k minimalizaci rizik pracovních úrazů a nemocí souvisejících s prací. Je klíčovým prvkem v pracovním prostředí, který zajišťuje dodržování právních předpisů, ochranu zaměstnanců a podporu produktivity.

Co je to BOZP a PO?

BOZP a PO jsou zkratky pro “bezpečnost a ochranu zdraví při práci” a “požární ochranu”. BOZP se zaměřuje na prevenci pracovních úrazů a nemocí souvisejících s prací, zatímco PO se zabývá ochranou proti požárům a minimalizací jejich dopadů v pracovním prostředí.

Kdo musí mít BOZP?

Zajistit BOZP pro své zaměstnance, případně pro další osoby, které se s jeho vědomím vyskytují na jeho pracovištích, musí zaměstnavatel.

Co je cílem BOZP?

Cílem a smyslem BOZP je minimalizovat rizika možného ohrožení života a zdraví zaměstnanců a zabezpečit bezpečné a zdraví neohrožující pracovní prostředí.

Kdy je zaměstnavatel povinen zajistit školení BOZP?

Školení BOZP je zaměstnavatel povinen zajistit nejpozději v den nástupu nového zaměstnance, tzn. před samotným započetím výkonu práce. Navíc je povinen zaměstnavatel zajistit toto BOZP školení při změně pracovního zařazení, při změně druhu práce, při zavedení nové technologie nebo v případě změny výrobních a pracovních prostředků a změny technologických a pracovních postupů, a následně opakovaně ve stanovené lhůtě (četnost školení nejvýše jednou za 3 roky, obvykle se realizuje jednou za 2 roky, případně jednou ročně z pohledu vyšší bezpečnosti).

Líbí se? Sdílejte náš web se svými přáteli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
E-mail